Żelowe lakiery do paznokci od Avon – efekt hybrydy bez wychodzenia z domu!

Avon od lat dostarcza kobietom wysokiej jakości produkty, na które mogą sobie pozwolić. W tym miesiącu marka prezentuje kolekcję żelowych lakierów z efektem hybrydy! Dzięki nowej, innowacyjnej, bardziej bezpiecznej formule, która sprawia, że paznokcie stają się mocniejsze a manicure pozostaje perfekcyjny nawet przez 7 dni! Lakier schnie naturalnie, bez konieczności użycia szkodliwej lampy UV – przy czym łatwo się zmywa.

Żelowe lakiery od Avon dostępne są w 26 najmodniejszych kolorach: od szarości, przez czerwienie, po róże i uwodzicielskie odcienie niebieskiego! Wyposażone są w wygodny, szeroki pędzelek, który dostosowuje się do kształtu paznokcia i ułatwia precyzyjne malowanie. Stylizacja dłoni i stóp w domowych warunkach jeszcze nigdy nie była tak prosta!

 

Żelowe lakiery do paznokci można zamówić online u Konsultantek Avon lub kupić za pośrednictwem strony www.avon.pl, przez iKatalog AVON w cenie od 7,99 zł. Kupując produkty Avon wspierasz biznes naszych Konsultantek #AvonRazem #ZamawiamZDomu