W „Świątecznej Aurze” – kolekcja polskiej marki Kovalowe

W specjalnej, limitowanej edycji znaleźć można bluzki Aura w kolorze czerwonym i białym, bluzkę Multi oraz garnitur w mieniących się niebiesko-zielonych barwach. Projekty z najnowszej kolekcji to odpowiedź marki Kovalowe na aktualne potrzeby kobiet, które planują spędzić świąteczny czas w domowym zaciszu, czując się przy tym pięknie i wygodnie.

Kovalowe to duet sióstr, który z powodzeniem wkroczył na modowy rynek dwa lata temu. Kolekcje tej polskiej marki, takie jak „New Romantic” czy „Woman” prezentowane były na licznych wydarzeniach modowych w Polsce oraz w Europie podczas Fashion Week w Berlinie, Mediolanie i Paryżu. Najnowszy projekt Kovalowe zrealizowany został z myślą o nadchodzących Świętach Bożego Narodzenia i Nowym Roku. Stąd kolorystyka typowo zimowa i świąteczna, w której królują biel, czerwień i zieleń. Jednak poszczególne produkty z kolekcji „Świąteczna Aura” zostały zaprojektowane w sposób uniwersalny, tak, aby mogły stać się elementem całorocznych stylizacji. Marka dbając o aspekt ekologiczny, wyprodukowała kolekcję w limitowanym nakładzie. To odpowiedź na wszechobecny konsumpcjonizm, przeciwieństwo do działań sklepów sieciowych.

Dzięki najnowszej kolekcji każda kobieta – bez względu na wiek, rozmiar, typ figury, poczuje się wyjątkowo i kobieco. Pomoże w tym z pewnością bluzka AURA, która dopasowuje się do każdego rodzaju sylwetki, jest wygodna, praktyczna i dostępna do rozmiaru XXXL. Konstrukcja krótszej falbany na przodzie bluzki została wykonana w taki sposób, aby ukryć wszelkie niedoskonałości. Dekoracyjne „skrzydełka” kształtują linię ramion. Dzięki wiązaniom przy szyi można nosić bluzkę na wiele sposobów, według własnych upodobań. AURA dostępna jest w kolorze białym i czerwonym.

Niestandardową propozycją marki jest koszula MULTI z odpinanymi rękawami oraz kołnierzem. Konstrukcja jest zaprojektowana tak, aby szybko i łatwo zmieniać zestawienia koszuli. Wystarczy odpiąć daną część i cieszyć się zupełnie nową stylizacją. Do wyboru jest albo wersja minimalistyczna, albo pełna efektownych detali (ozdobny kołnierz, szersze rękawy). Bluzka dostępna jest w kolorze białym.

Kolekcja „Świąteczna Aura” została wzbogacona także o zestaw limitowany – damski garnitur z wielofunkcyjnym paskiem. Mieniące się niebiesko-zielone kolory przypominają nam o magii świąt. Garnitur uszyty jest z lnu, w pięknej, niespotykanej kolorystyce. Dostępny ze spódnicą midi lub mini.

Uniwersalność, wygoda, elegancja, kobiecość to główne cechy kolekcji „Świąteczna Aura”, która dostępna jest w sprzedaży na stronie internetowej projektantek.

 

Więcej informacji na stronach:

http://kovalowe.pl

https://www.instagram.com/kovalowe/

https://www.facebook.com/kovalowee/

 

Zdjęcia do sesji: Ola Bodnaruś

Modelki, Model: Katarzyna Zając, Karolina Maślach, Grzegorz Kowal

Makijaż: Make-up Artist Paula Puto
Fryzury: Studio Duet Agnieszka Buczek

Lokalizacja sesji: Karczma Jorgula Nowa Dęba