Przegląd oferty Wólczanki po naszej ostatniej wizycie

Błękit, szarość, fiolet czy róż i przede wszystkim bordo – to barwy klasycznych koszul jakie tej jesieni zaprezentowały nam Wólczanka i Lambert. Marki w kolekcji męskiej poza kolorami w charakterystycznej tonacji oferują na produktach znane wszystkim prążki, mikrowzory, drobną kratkę. Niby wszystko znamy, ale powiew świeżości pojawił się w designie, który jest inny niż dotychczas.

Choć nie wspomnieliśmy o tym na początku artykułu to dominuje tutaj linia zbudowana na bazie koloru granatowego. Kolor, który na tegorocznych wybiegach zdeklasował inne. Projektanci marki zwracają uwagę, że wyroby z tego sezonu doskonale zestawiają się z odcieniami bieli.

Klientów sklepów zaskoczą kwiat, które nie stanowią jedynie domeny dla kolekcji jesiennych. Nie dla Wólczanki. Choć na zewnątrz kwiatów próżno szukać, wchodząc do salonu znajdziemy ich mnóstwo.

Nasza zeszłotygodniowa wizyta w salonie potwierdza mnogość wzorów. Dla tych, którzy w zimne dni wolą pozostać w domu polecamy sklep online: www.wolczanka.pl

Obecnie trwa sezonowa wyprzedaż do 70%!