Nowa książka Doroty Wellman – I ty możesz być modelką

Na rynku ukazała się najnowsza książka autorstwa cenionej i lubianej dziennikarki Doroty Wellman. Tym razem nie jest to intelektualny przewodnik filozoficzny, ale bardzo osobista  opowieść o tym, co sprawia, że czuję się szczęśliwą i spełnioną kobietą. W tej podróży towarzyszą jej cztery wyjątkowe kobiety – jej przyjaciółki, które poznawała przez lata swojej kariery. „I ty możesz być modelką” to nowoczesny, pełen ciepła i akceptacji przewodnik po kobiecych duszach. Idealny na prezent, nie tylko z okazji Dnia Kobiet. 

Najnowsza książka wydawnictwa Edipresse Książki to propozycja dla wszystkich Pań, które potrzebują inspiracji, chwili wytchnienia, uśmiechu czy motywacji. Niezależnie od metryki. Pomysł na prezent dla Siostry, Żony, Mamy, Babci i Przyjaciółki!

Doceniajcie siłę kobiecych spotkań! 

Autorka od samego wstępu zachęca wszystkie Panie, by doceniały siłę kobiecych spotkań!

Jak pisze w książce: „Kobiece rozmowy to terapia grupowa i coaching w jednym”. Twierdzi i znajduje przekonujące dowody na to, że nikt kobiety nie zrozumie tak dobrze, jak inna kobieta.

W  serii felietonów Dorota Wellman otwarcie i szczerze dzieli się z czytelniczkami swoimi wartościami życiowymi. Dziennikarka znana ze swojego charakterystycznego stylu, ciętego dowcipu i oryginalnego stylu opowiada o tym, co na co dzień pomaga jej podejmować kolejne wyzwania, lubić siebie i wieźć spełnione życie.

Kobiety są mądre i interesujące

W kolejnych rozdziałach znajdziemy szczere, osobiste i pełne emocji rozmowy z przyjaciółkami autorki.  Pięć kobiet, pięć historii, pełnych miłości, bólu, prawdy, satysfakcji. Kalina, Agnieszka, Renata i Marta na zaproszenie Doroty Wellman opowiedziały o ich barwnych relacjach, ale także o własnych drogowskazach, motywacjach, inspiracjach i wyzwaniach kobiecej codzienności.

Kompleksy – nobody’s perfect

Pełne mocy i akceptacji życia kobiece opowieści, uzupełniają porady najlepszych ekspertów od mody i urody. Zaproszony do współpracy stylista gwiazd Grzegorz Bloch, tworząc stylizacje dla bohaterek książki, udowodnił, że styl nie ma nic wspólnego z wiekiem ani rozmiarem. A lista jego praktycznych trików jak wymodelować swoją figurę z pewnością posłuży czytelniczkom, by dobrze poczuć się we własnym ciele. Merytorycznym wsparciem będą także porady brafitterki Moniki Kołodyńskiej, która przygotowała przewodnik w temacie jak dobierać bieliznę, by zwiększyć pewność siebie. Wizażystka Barbara Szczepan i stylista fryzur Adam Szaro przygotowali pomocne rady jak wykonać trwały make-up i fryzury.

„I ty możesz być modelką” to nowoczesna, bardzo inspirująca pozycja, która powinna znaleźć się na półce z książkami każdej kobiety. To współczesny hymn na cześć kobiecości i kobiecej solidarności. Idealna lektura, na sobotnie popołudnie, wyjście na kawę do kawiarni, czas dla siebie.

 

10 inspirujących cytatów Doroty Wellman z książki „I ty możesz zostać modelką”

  1. Alleluja i do przodu!
  2. Nie wstydźmy się tego ile mamy lat! Ja czerpię z tego siłę.
  3. Kompleksy – nobody’s perfect. Nikt nie jest naszym większym wrogiem niż my same.
  4. Uwielbiam komplementy i z wdzięcznością je przyjmuję. Cieszę się z nich, smarują moją duszę miodem.
  5. Chwila dla siebie należy mi się jak psu kość. Nauczcie swoich bliskich, w tym dzieci, że chwila tylko dla Was jest święta.
  6. Nie rezygnuj z marzeń, aspiracji, bo ktoś Ci mówi, że nic z tego nie będzie. Zdobywaj szczyty. Rozwijaj umiejętności. Miej ambicje i plany. Rób, co chcesz.
  7. Kolekcjonuj komplementy. Są bezcenne.
  8. Nie trać szans!
  9. Nie zmieniaj życia tylko dlatego, że jakiś idiota napisał, że masz za dużo zmarszczek lub źle wyglądasz w dżinsach.
  10. Kochane kobiety! Trzymajmy się razem. Na dobre i na złe. Całuję.

Newseria