Najlepszy szampon KLORANE z Miętą Nadwodną według miesięcznika ELLE!

Detoksykujący szampon KLORANE z Miętą Nadwodną otrzymał prestiżową nagrodę ELLE INTERNATIONAL BEAUTY AWARDS.

Seria Klorane Mięta Nadwodna już po raz kolejny otrzymała nagrodę, poprzednio było to wyróżnienie Produkt Roku miesięcznika Twój Styl. Tym razem doceniony został szampon zapewniający dokładne oczyszczenie oparty na ekstrakcie z mięty nadwodnej.

Jury wybierając laureata spośród kilkudziesięciu propozycji, doceniło wyjątkową formułę naszego produktu podobnie jak wiele Polek, gdyż seria Mięta Nadwodna Klorane cieszy się ogromną popularnością w aptekach  – powiedziała Katarzyna Płaza opiekun marki Klorane – Działanie mięty nadwodnej zostało porównane do syntetycznej substancji o udowodnionym działaniu oczyszczającym. Naturalny ekstrakt mięty nadwodnej wykazuje większą skuteczność w ochronie jednego z elementów budulcowych owłosionej skóry głowy, skwalanu, w przypadku narażenia na działanie ozonu, który jest jednym z czynników zanieczyszczających powietrze.

DETOKSYKUJĄCY SZAMPON NA BAZIE WYCIĄGU Z MIĘTY NADWODNEJ 

Biodegradowalna formuła, delikatna, o łagodnej bazie myjącej, usuwa zanieczyszczenia i oczyszcza (1) bez wysuszania. DODATKOWO: efekt „ice bucket”, błyskawicznie odświeżający skórę głowy. Usuwa pyły zawieszone w 97% (2)

KLORANE proponuje zestaw kosmetyków ANTI-POLLUTION, ekologicznie odpowiedzialnych, z miętą nadwodną pochodzącą z ekologicznych upraw. KLORANE DZIELI SIĘ oczyszczającą mocą mięty nadwodnej w kompleksowej gamie skutecznych kosmetyków, BIODEGRADOWALNYCH* i w 95% NATURALNYCH**. Nowy, trzyetapowy rytuał, który oczyści włosy i zapewni im ochronę. WYJĄTKOWO ŚWIEŻY ZAPACH „GNIECIONEJ MIĘTY”, z nutą mięty nadwodnej, cytryny i akordu herbacianego. Szampon 200 ml ok. 38 zł

Dziennikarki z 43 edycji ELLE wybrały 23 najlepsze światowe kosmetyki 2020 roku w 6 kategoriach: zapach, makijaż, eko, pielęgnacja twarzy, pielęgnacja ciała oraz pielęgnacja włosów. Był to już 8 finał konkursu, w którym udział biorą wszystkie światowe edycje ELLE, co roku wybierając najlepsze premiery kosmetyczne.