Już niebawem Poznań stanie się modową stolicą Wielkopolski

16 marca
w Avenidzie odbędzie się finał jednego z najbardziej prestiżowych konkursów modelingowych na świecie – The Look of The Year 2019. Gospodarzem wydarzenia zostanie Mateusz Hładki, a w
jury zasiądzie światowej sławy projektant Maciej Zień oraz Miss Polonia 2012 – Paulina Krupińska. Metamorfozy, porady ekspertów i najgorętsze trendy nadchodzącego sezonu to tylko namiastka atrakcji, które w poznańskim Centrum będą czekać na wszystkich miłośników mody.

Każdy, kto pragnie poczuć klimat światowych wybiegów oraz zdobyć doświadczenie
w modelingu ma na to szansę biorąc udział w castingu The Look of The Year. Zapisy do tego prestiżowego konkursu będą prowadzone w Avenidzie Poznań w dniach 14-16 marca.
Finał akcji odbędzie się 16 marca. Wydarzenie będzie zarówno okazją do podpatrzenia, jak uczestnicy konkursu radzą sobie z zadaniami od jurorów, jak i zapoznania się z wiosennymi trendami.

Dodatkowo podczas akcji każdy będzie mógł skorzystać z bezpłatnych porad profesjonalnej stylistki, makijażystki i fryzjera. Nie zabranie także strefy piękna, w której eksperci przeprowadzą metamorfozy, a ich efekty zaprezentują na scenie. W trakcie wydarzenia organizatorzy nie zapomnieli również o najmłodszych miłośnikach mody – pociechy będą mogły wziąć udział w castingu oraz zaprezentować dziecięce stylizacje podczas pokazów.

The Look of The Year to prestiżowy konkurs modelingowy, który przyniósł sławę m.in. Cindy Crawford czy Kasi Smutniak. Podczas finału castingu w Avenidzie uczestników będą oceniać osoby związane ze światem mody – projektant Maciej Zień oraz Miss Polonia 2012 – Paulina Krupińska. Modowe wydarzenie poprowadzi dziennikarz Mateusz Hładki.

Finał konkursu The Look of The Year odbędzie się w sobotę 16 marca w godz. 13:00-18:00 na scenie na fontannie (poziom 1), gdzie również znajdą się stoiska warsztatowe i punkt zapisów na casting. Zapisy na casting The Look of The Year będą prowadzone:

– w dniach 14-15 marca w godz. 13:00-18:00 dla dzieci poniżej 15 roku życia,

– w dniach 14-15 marca w godz. 13:00-18:00 i 16 marca w godz. 13:00-17:00 dla osób w wieku 15-23 lat. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Źródło: PR Inspiration