Gładka na lato

Każda pora roku niesie za sobą nowe trendy. Nadchodzące, ciepłe dni to nie tylko porządki w szafie, ale również czas, by poświęcić szczególną uwagę na pielęgnację coraz chętniej odsłanianego ciała. Niezmienne, kobiety i mężczyźni, stosują przeróżne zabiegi, by wyglądać i czuć się dobrze. 

Jednym z nieodłącznych trendów letniego sezonu jest depilacja. Od pokoleń stosowana nie tylko ze względów estetycznych, ale również higienicznych. Obecnie usuwamy włosy niemalże z każdej części ciała. Sposobów jest mnóstwo, a producenci prześcigają się w prezentacji nowych produktów oraz wymyślaniu innowacyjnych metod. Zdecydowana większość kobiet wybiera standardowe rozwiązania. Prawie każda posiada w swojej łazience tradycyjną maszynkę. Popularnością cieszą się również salony oferujące profesjonalną metodę laserową. Znacznie mniej pracochłonne rozwiązanie łączy się jednak z wątpliwościami związanymi z bólem, czy też krępacją przed kosmetologiem.

Na rynku nie zabrakło również rozwiązań dla wszystkich, którym brak czasu na codzienną depilację, ale preferują bardziej intymną formę, poza salonem kosmetycznym. Depilatory, bo o nich mowa, goszczą na półkach wielu kobiet i mężczyzn. Ta forma depilacji zapewnia gładką skórę nawet do czterech tygodni, a wizyty u kosmetologa przestały być koniecznością. Producenci oferują zarówno rozwiązania laserowe, jak również urządzenia posiadające głowice złożone z pęset lub dysków. Jedną z marek wiodących na rynku jest Remington. Zaopatrzone w zaawansowany system, produkty Remington zostały zaprojektowane dla wygody oraz trwałych, gładkich rezultatów. Wśród nowości na nadchodzący sezon zaprezentowano między innymi bezprzewodowe depilatory Smoth&Silk EP3, EP5 i EP7 – do stosowania na sucho i mokro, zgodnie z własnymi preferencjami. Wyposażone w nowy, zaawansowany system depilacyjny, usuwają nawet do 60% więcej włosów. W zestawie otrzymujemy dodatkowe nakładki wymienne – w zależności od obszaru, który chcemy wydepilować. Wśród nich nasadka do masażu z aloesem, szczotka złuszczająca i nakładka pedicure. Dzięki szybko ładującym się akumulatorom producent zapewnia nawet do czterdziestu minut bezprzewodowego użytkowania, by dążenie do oczekiwanych rezultatów nie wiązało się z pośpiechem.

Wśród dostępnych metod każda kobieta znajdzie rozwiązanie dla siebie. To idealny czas, by zastanowić się, która z nich przemawia do nas najbardziej. Dokonując wyboru należy kierować się nie tylko naszymi upodobaniami, ale przede wszystkim tym, co będzie najlepsze dla naszej skóry.

MAGNIFICO MARKETING&PR CONSULTANTS